The smart Trick of cebeci cam balkon That Nobody is Discussing

\\r\\n Acil satılık arsa marmaris sağat keyende acil ihtiyaitan dolayı 725 m2 mistakil tapulu arsa sahil yoluna sıfır.sahile sadece 1 dakika muhteşem doğa manzarası ile kupon bir arsa elektirik su ve yol arsa icerisinde mevcut.

\r\n *''My Misland' ailesi olmak demek, ayrıcalıklara ve ilklere aılmak demek, şehrin stresinden uzak bir yaşam demek, tm gvenlik donanımların iinde drt drtlk huzur demek.

\r\n Orman havası ile İstanbul’un karmaşasından uzakta sakin ve dingin bir hayat imkanı sunan Villa Gizli Bahe projesinde her villanın kendisine ait havuz ve otoparkının yanı sıra 220 m2’lik aık havuz, gneşlenme terasları ve sosyal tesis alanları da mevcut.

blge, gayrimenkul uzmanları ve araştırma kuruluşları tarafından da en kısa srede dzenli - ağdaş gelişim gstererek en ok değer kazanacak blgelerin başında gsterilmekte olup; ‘’ Avrupa Yakasın’daki Maslak – Levent hattı benzeri bir yapıya ve değere ulaşacaktır’’ şeklinde bu durumu ifade etmektedirler; bunun en byk eklerinden biri de birOkay byk inşaat firmasının blgeye byk proje yatırımları yapmasından da anlaşılmaktadır. Ritim İstanbul Projesi; E-five karayolu alt kısmında konumlanmış olup, rezidans konut, dwelling ofis, ticari ofis, AVM, cebeci cam balkon kltr merkezi, kapalı spor alanı, kafe ve restoranların bulunduğu meydanların da yer aldığı B+ segmentte blgenin en byk ve en kapsamlı blend projesidir.

\r\n Farkı Yaşamak İsteyenlere; Keyifle yaşanabilecek, present day mimarinin en gzel rnekleri No3 Mavişehir projesiyle hayat buluyor. İzmir’in en gzde yerleşim yerlerinden biri olan Mavişehir de yepyeni bir tarz, elegant bir yaşam sizleri bekliyor.

\r\n \r\n \r\n \r\n zel peyzajın uygulandığı projemizin %90’ını yeşil alan oluşturmaktadır.

..sevgi saygi güven huzur bilim ilim güncel konular yeni cikan 2009 programlar zorda kalmislara yardim ilginc cebeci cam balkon konular konuklar ömer savas metin dogan ve digerleri adanalilar ve tüm türkiye tanitimlar en verimli en guzel siteler guzellikler ve her telden hersey komik videolar anlatimlar anlatanlar

\r\n \r\n \r\n \r\n atıları bahe, baheleri atı olan Asma Baheler’de su ve ısı yalıtımı cam balkon kayseri iin, dnyanın en iyi yalıtım firmasının son teknoloji yalıtım malzemeleri kullanılmakta ve bu rnlerin thirty yıl garantisi bulunmaktadır.

\r\n Gayrimenkul sektrnn de gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat’ın Tuzla Aydınlı lgesi’nde gerekleştirdiği Gizli Bahe Villa projesinde İstanbul’un iinde İstanbul’dan uzak bir hayat var.

\r\n Villalar İstanbul’un iinde ama İstanbul’dan uzak yaşamak isteyenler iin best bir fileırsat sunuyor. Hem İstanbul’a Alright yakın olacaksınız hem de İstanbul’un kargaşasından uzakta sakin bir dnyada yaşama fırsatınız olacak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “The smart Trick of cebeci cam balkon That Nobody is Discussing”

Leave a Reply

Gravatar